تحلیل بانکی نشان می دهد که بسته شدن مرکز مادرید به روی خودروها منجر به افزایش 9.5 درصدی مخارج خرده فروشی شد. > 커뮤니티 카카오소프트 홈페이지 방문을 환영합니다.

본문 바로가기

커뮤니티

커뮤니티 HOME

تحلیل بانکی نشان می دهد که بسته شدن مرکز مادرید به روی خودروها منجر به…

페이지 정보

작성자 Emely 댓글 0건 조회 13회 작성일 24-08-09 08:53

본문

استفاده از خودرو در مرکز مادرید در طول دوره کریسمس 2018/2019 محدود شد که منجر به افزایش قابل توجه میزان پیاده‌روی و هزینه‌های... [+] شد.
آیونتامینتو مادرید
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد شهرهایی که می‌خواهند مصرف مغازه‌ها و رستوران‌ها را افزایش دهند، باید دسترسی رانندگان را محدود کنند. مادرید منطقه تجاری مرکزی خود را برای اولین بار در طول دوره کریسمس 2018 به روی خودروها بست و تجزیه و تحلیلی که توسط دومین بانک بزرگ اسپانیا انجام شد نشان داد که در مقایسه با سال گذشته، تا زمانی که تراکنش ها به میزان قابل توجهی توسط این اقدام افزایش پیدا کند. بسته شدن مزیت دیگری نیز داشت: هوای تمیزتر.
بیست میلیون تراکنش ناشناس توسط بانک و شورای شهر مادرید مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و مشخص شد که تصمیم برای محدود کردن دسترسی جاده‌ای به مرکز شهر توسط رانندگان منجر به افزایش 9.5 درصدی خرده‌فروشی‌ها در خیابان اصلی خرید مادرید، Grandma Vía شده است.
Banco Bilbao Vizcaya Argentaria – معروف به BBVA – خریدهای سال 2018 را با داده‌های خرده‌فروشی دو دوره کریسمس قبلی مقایسه کرد و به لطف محدودیت استفاده از خودرو در منطقه مرکزی، افزایش 3.3 درصدی در هزینه‌ها در کل مادرید پیدا کرد. این مطالعه که با همکاری شهر مادرید انجام شد، میزان فروش را بین 1 دسامبر 2018 تا 7 ژانویه 2019 اندازه گیری کرد.
اعمال یک "منطقه کم آلاینده" توسط شهر مادرید برای دوره کریسمس منجر به مزایایی برای شهروندان و همچنین مغازه ها و رستوران ها شد - کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا در طول دوره محدودیت های آزمایشی ترافیک موتوری وجود داشت.
طبق گزارشی در El Pais، انتشار اکسید نیتروژن در ماه اول اجرای برنامه در مرکز مادرید 38 درصد کاهش یافت، در حالی که انتشار دی اکسید کربن 14.2 درصد کاهش یافت.
این گزارش بر اساس مطالعه‌ای توسط دانشگاه فنی مادرید است که نشان می‌دهد انتشار گازهای گلخانه‌ای در سراسر شهر نیز کاهش یافته است و انتشار گازهای گلخانه‌ای Night و CO2 به ترتیب 9 و 2 درصد در دسامبر کاهش یافته است.
+++
مقاله با اطلاعات مربوط به مطالعه دانشگاه فنی مادرید در مورد آلودگی هوا تصحیح شد. پیش از این گزارش شده بود که آلودگی هوا 71 درصد کاهش یافته است، آماری که در گزارش BBVA ارائه شده است.
+++
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. Carlton ReidFollowingمن روزنامه‌نگار حمل‌ونقل سال 2018 Urge on Gazette بودم. من همچنین یک تاریخ‌دان هستم - جدیدترین کتاب‌های من عبارتند از: «جاده‌ها برای اتومبیل‌ها ساخته نشده‌اند» و «بوم دوچرخه» که هر دو توسط Island Press، واشنگتن دی سی منتشر شده‌اند.

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you beloved this article and you would like to receive a lot more details relating to اخبار خودرو سایپا اطلس kindly check out our web-page.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.