طراحی سایت خدماتی > 커뮤니티 카카오소프트 홈페이지 방문을 환영합니다.

본문 바로가기

커뮤니티

커뮤니티 HOME

طراحی سایت خدماتی

페이지 정보

작성자 Adrienne McGill 댓글 0건 조회 26회 작성일 24-08-23 18:46

본문

tasmin-shkes-blog-001.webpکار کردن با شرکت‌های متعدد و بزرگ گويای کيفيت و رضايت مشتريان از آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی دینگ بوده و لطفی که مشتریانمان درباره دیجی دینگ داشته‌اند همواره ما را به سمت گسترش خدمات و بالا بردن سطح کيفی کار سوق داده است تا بتوانيم هر چه بيشتر رضايتشان را جلب نمائيم.

قلب تپنده سئو خارجی بک لینک است. یک پارامتر مهم و تاثیر گذار در موفقیت و سقوط سایت‌ها. هنوز هم گاهی می‌شنوم که بک لینک‌ها دیگر مهم نیستند یا تاثیر خود را از دست داده‌اند. اما واقعا اینطور نیست. شاید کسانی که این حرف را می‌زنند، هنوز با تکنیک‌های ۱۰ سال قبل لینک‌سازی می‌کنند و انتظار دارند این کارها نتیجه بدهد. اما در بهترین حالت این تکنیک‌ها بی‌اثر و خنثی بوده و در بدترین حالت باعث جریمه و پنالتی سایت می‌شود.
اگر سایت A داخل سایت خود، لینک سایت B را قرار دهد، به سایت B لینک داده است. در حالت کلی این لینک برای گوگل ارزشمند است. چون فکر می‌کند سایت B بسیار خوب کار کرده که سایت A به آن اشاره کرده است. اما یک سری موارد در لینک‌سازی باید رعایت شود. در لیست زیر به پارامترهایی که در بک لینک گرفتن و لینک سازی مهم هستند اشاره می‌کنم. اما قبل از آن با دو مفهوم مهم و جالب در دنیای سئو آشنا شویم.

چرا سایت خدماتی ؟
امروزه پیاده‌سازی انواع کسب‌و‌کار خدماتی بدون استفاده از امکانات دنیای آژانس دیجیتال مارکتینگ منجر به موفقیت نمی‌گردد. طراحی سایت خدماتی موجب آشنایی بیشتر مخاطبان با خدمات یک مجموعه می‌گردد و موجب رونق کسب‌و‌کار آن خواهد شد.

مزیت سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی اولین قدم برای ورود به بازارهای آژانس دیجیتال مارکتینگ است و همه‌گیری استفاده از اینترنت باعث گردیده تا شرکت‌ها مشتاق به استفاده از خدمات متنوع دنیای دیجیتال گردند.

تمام فعالیت‌هایی که خارج از سایت ما انجام شده و در نتایج جستجو (Serp) تاثیرگذار است را سئو خارجی می نامند.
چند میلیون سایت در سراسر دنیا وجود دارند که هر روز به تعدادشان اضافه می‌شود. چند میلیارد صفحه (Page) هم در کل اینترنت به وجود آمده‌اند. وقتی کاربر عبارتی را جستجو کرد، موتور جستجو چطور بهترین نتایج را به کاربر نشان دهد؟ آیا سئو داخلی یا On Site کافی است؟ اگر سایت A و سایت B در یک حوزه فعالیت کنند و هر دو سئو داخلی قوی‌ای داشته باشند. کدام سایت لیاقت رتبه بالاتر را دارد؟
اینجا مفهوم سئو خارجی شکل می‌گیرد. اگر هر دو سایت A و B در یک سطح باشند، گوگل اعتبار سایت‌ها را بررسی کرده و سایتی که محبوب‌تر است را در رتبه بالاتر قرار می‌دهد.
اوایل که کار سئو را شروع کردم، پیش خودم فکر می‌کردم اگر یک سایت به بهترین شکل ممکن تولید محتوا کند و کار خودش را درست انجام دهد، حتما به چشم گوگل آمده و نیازی نیست برای رتبه گرفتن دست به دامن Off Page Seo شود. اما اشتباه می‌کردم. اصلا اینطور نیست. شما هم نباید این موضوع را بی‌اهمیت بدانید. هر چند که امروزه گوگل و الگوریتم‌هایش بسیار پیشرفت کرده‌اند اما هنوز هم Off Page Seo و پارامترهای آن، در رتبه‌بندی سایت‌ها نقش مهمی دارند.
سئو خارجی شامل چه مواردی است؟

ویژگی سایت آموزشی
سایت‌های آموزشی با توجه به نوع مصرف و کاربردی که دارند و هدفی که برای آن طراحی شده‌اند ویژگی‌های خاص خود را دارند.

difference-between-opportunism-blog-001.webpدر HTML لینک‌ها را با تگ a نشان می‌دهند. متنی که بین تگ a قرار می‌گیرد Anchor آژانس دیجیتال مارکتینگ دیجی دینگ text است.
تعداد لینک‌هایی که در صفحه لینک‌دهنده وجود دارد

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.