چگونه در کالیفرنیا با ماشین کمتر زندگی کنیم و آن را دوست داشته باشیم > 커뮤니티 카카오소프트 홈페이지 방문을 환영합니다.

본문 바로가기

커뮤니티

커뮤니티 HOME

چگونه در کالیفرنیا با ماشین کمتر زندگی کنیم و آن را دوست داشته باشیم

페이지 정보

작성자 Tegan 댓글 0건 조회 6회 작성일 24-09-26 10:30

본문

چرخ های اصلی من این روزها
اسکات کرامر و آنها گفتند که این کار نمی تواند انجام شود. زندگی به عنوان یک بزرگسال در کالیفرنیای جنوبی پر از بزرگراه به معنای رانندگی با ماشین تقریباً در همه جا است. در اینجا ما به شما نمی گوییم که چیزی چند مایل دورتر است، بلکه به شما می گوییم چند دقیقه است. به این دلیل که زمان رانندگی بسته به زمان روز، روز هفته و ماه می‌تواند بسیار متفاوت باشد. و من در طول این سالها مالک سهم خود از اتومبیل بوده ام. اما در کالیفرنیا، ما مالیات تشدید شده بر روی بنزین، هزینه های مجوز و بیمه خودرو را پرداخت می کنیم. همین دیشب دوستم که به خارج از ایالت مهاجرت می کند به من گفت که بیمه خودروش به تنهایی در ایالت جدیدش 40 درصد کاهش می یابد. به علاوه، هر بار که در چند سال گذشته مجبور شدم نزدیک به 100 دلار برای تعویض روغن بپردازم، قسم خوردم که از شر ماشینم خلاص خواهم شد. خب بالاخره انجام دادم
سه ماه پیش، دخترم برای کار جدیدش در شرق به ماشینی که من و او داشتیم نیاز داشت. بنابراین ما آن را ارسال کردیم. از آن زمان، وسیله اصلی من برای رفت و آمد در شهر دوچرخه برقی بوده است. برای من، این یک جایگزین برای ماشین است - تا زمانی که هوا بد شود یا هوا تاریک شود. حواست باشه من میتونم از ماشین همسرم استفاده کنم. و ما آن را رانندگی می کنیم، البته، زمانی که با هم به هر جایی می رویم. اما او تمام روز آن را در محل کار دارد، بنابراین اینطور نیست که بتوانم به میل خود از آن استفاده کنم.
تا اینجای کار، مسئله ای نبوده است. من یک بار Ubered کردم. من از قطار شهری زیاد استفاده کرده ام. خوشبختانه، ما یک ایستگاه قطار در کمتر از دو مایلی خانه داریم. در 25 دقیقه پیاده روی است و من می توانم با دوچرخه یا اسکوتر الکترونیکی در حدود پنج دقیقه به آنجا برسم. من همچنین یک دسته از دوستان بسیار فهمیده دارم که پیشنهاد داده اند وقتی با هم به جایی می رویم رانندگی کنند.
بله، من از خانه کار می کنم - بنابراین برای رفت و آمد نیازی به ماشین نیست. اما یک وضعیت وجود دارد که هنوز باید حل کنم. من مقدار زیادی گلف بازی می کنم - هم برای کار و هم برای لذت. در حالی که کیف گلف را روی شانه ام می گیرم واقعاً نمی توانم تعادل خوبی روی دوچرخه ام داشته باشم. باور کن سعی کردم من چندین بار از یک اسکوتر برقی برای رسیدن به زمین محلی استفاده کرده ام - به راحتی کیف گلف را روی شانه ام انداختم. اما با دوچرخه سواری، بیشتر خم می شوم و کیف در همه جا حرکت می کند. من حتی به خرید یک زین کنار کیف گلف برای دوچرخه نگاه کردم. اما از آنجایی که در یک طرف دوچرخه قرار می گیرد، به نظر می رسد که تعادل آن خیلی از بین رفته باشد. من احتمالاً زمانی که نیاز داشته باشم برای یک دور در سراسر شهر باشم، اوبر خواهم کرد.
در واقع من ریاضی را انجام دادم. بر اساس هزاران دلاری که برای بنزین، هزینه‌های گواهینامه، تعمیر و نگهداری و بیمه صرفه‌جویی می‌کنم تا شاید ۲۰۰۰ مایل در سال رانندگی کنم، می‌توانم قبل از عبور از نقطه سربه‌سرم، سواری‌های اوبر زیادی داشته باشم. من همیشه می‌توانم یک ماشین یا تورو کرایه کنم - سه آژانس خودروی کرایه‌ای در نزدیکی خانه وجود دارد. اما من هرگز هیچ یک از اینها را ضروری نمی بینم. به هر حال در این مرحله نه.
اطلاعات بیشتر از مشاور فوربس بهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده در سال 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 بای‌کسیدی هورتون مشارکت‌کننده یکی دیگر از آرامش‌های ذهنی بدون خودرو فراهم کرده است: همانطور که در بسیاری از جوامع تبدیل‌کننده، در بسیاری از جوامع، رسانه‌های بسیاری وجود داشته است. حالا دیگر نگران پارک کردن ماشین اضافیمان در خیابان نیستم.
نزدیک به 10 دوست به من گفته اند که نسبت به کاری که انجام دادم حسادت می کنند و به دلایلی از صرفه جویی در پول گرفته تا کاهش ردپای کربن آنها به انجام همان کار فکر کرده اند. همسرم می گوید آنها فقط خوب هستند. اما من از آنها صداقت زیادی احساس کرده ام. و من دوست دارم در این نمونه پیشگام باشم. شاید اگر مدتی به سرعت به ماشین نیاز داشته باشم و به آن دسترسی نداشته باشم، احساس متفاوتی داشته باشم. اما در حال حاضر، احساس می‌کنم این یکی از بهترین تصمیم‌هایی است که در طول مدت طولانی گرفته‌ام.
من را در لینکدین دنبال کنید. Winfield Scott KramerFollowingمن یک نویسنده ساکن کالیفرنیای جنوبی هستم که عمدتاً در گلف و فناوری شخصی مهارت دارد. تحصیل در رشته علوم کامپیوتر در کالج، و سپس کار به عنوان برنامه نویس/مهندس نرم افزار برای حدود یک دهه، شور و شوق من را برای ابزارهای پیشرفته و پیشرفته امروزی برانگیخت. من نمی توانم هر زمان که هر نوع فناوری شخصی جدید و جالبی را می بینم جلوی خودم را بگیرم. من احساس می کنم مجبورم بیشتر آن را بررسی کنم و ببینم در مورد چیست. و حتی اگر شخصاً هیچ استفاده ای از آن نداشته باشم، همیشه به این فکر می کنم که برای چه کسی مناسب تر است. نوآوری های جدید هیجان انگیزی هر روز ظهور می کنند که آینده را شکل می دهند و زندگی را ساده می کنند. و امیدوارم از طریق کلمات این ستون چشم تو به آن دنیا باشم. اگر سبک نوشتاری مکالمه من تکمیل کننده نیازهای محتوایی شماست، لطفاً یک خط به من بدهید.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you loved this article and you simply would like to be given more info relating to اخبار اتومبیل امروز nicely visit the web-site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.